Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад

Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад в большом ассортименте предлагает для Вас интернет-магазин My angels. Очень важно вовремя определиться и выбрать подходящие нарядные детские платья или платья на выпускной в детский сад. Каждый год, во время выпускных, новогодних праздников, восьмое марта и др. спрос на нарядные детские платья и платья на выпускной в детский сад возростают в несколько раз. В то же время возможности магазинов и салонов проката не могут успевать за резко возросшим спросом. Поэтому мы рекомендуем родителям заранее позаботиться и купить, или забронировать понравившиеся нарядные детские платья и платья на выпускной в детский сад.

Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад - все это можно купить или взять на прокат в нашем интернет-магазине My angels. Не забывайте делать это заранее и тогда Вы сможете выбрать для ребенка только наилучшее из нашей коллекции

Платья для девочек нарядные в интерент-салоне My Angels сделают любой праздник незабываемым, как для детей, так и для родителей. Купить
 
Умови прокату

Важливо!
На період випускних ранків в садочках та школах, новорічних, весняних та осінніх свят, костюм чи сукня видаються на прокат після 18.00 за день до святкового заходу і повертаються до 17.00 відразу після святкового заходу. При потребі, і якщо це можливо, ми можемо змінити цей час за взаємною згодою.
У випадку несвоєчасного повернення сукні чи костюму стягується додатково сума у розмірі одного прокату або більше, залежно від часу затримки.

Для уникнення непорозумінь, будь-ласка, при бронюванні вказуйте дату і годину святкового заходу, а не день, в який Ви б хотіли забрати костюм.

Шановні відвідувачі нашого сайту, якщо Ви маєте бажання взяти на прокат чи купити сукню, або костюм, знайдіть час для попередньої примірки.  Для того, щоб всі  бажаючі мали можливість приміряти сукні, ми видаємо не більше чотирьох моделей для примірки (можна різних розмірів). Більше чотирьох - примірки платні (20 грн. за сукню)
Запис на примірку по телефону 067 424 41 45, 050 817 12 37, 063 756 24 92


1. При отриманні сукні Ви залишаєте заставу та прокат. Розмір застави, (якщо не вказано на сайті) дорівнює трикратній сумі прокату.  Застава,  за вирахуванням прокату, повертається Вам при поверненні сукні.
2. Потрібну Вам сукню чи костюм бажано забронювати заздалегідь до призначеної дати, тоді ми можемо гарантувати, що вона буде надана на цю дату саме Вам, а іншим бажаючим буде відмовлено.

3. При одержанні замовлення Ви повинні  самостійно перевірити комплектацію та розмір костюму чи сукні (головні убори, зав"язки для корсету, аксесуари та ін.), оглянути, та відзначити недоліки, якщо такі є, безпосередньо в нашому салоні! У випадку, якщо Ви виявили некомплектність або недоліки тільки вдома, ми їх обов"язково виправимо і укомплектуємо, але Вам прийдеться самостійно приїхати до нас в салон. В таких випадках ми не здійснюємо доставку чи матеріальну компенсацію за некомплектність костюму.

4. У випадку незначного пошкодження  вираховується вартість ремонту. При значних ушкодженнях які не підлягають ремонту  - заставна вартість  не повертається.

5. У випадку оренди сукні чи костюма на 2 доби і більше -  передбачені знижки.


Шановні клієнти нашого салону
Ми стараємося робити все для того, щоб Ви отримали саме ту сукню, яка була заброньована Вами під час примірки. Але ми не можемо запобігти випадкам псування чи неповерненння сукні чи костюму попередніми замовниками. В такій ситуації ми можемо запропонувати Вам аналогічну модель вашого розміру, або будь-яку іншу, яка не зайнята на даний момент. В якості компенсаціїї за заподіяні проблеми Ви отримаєте знижку на прокат у розмірі 50%.  Замовник, бронюючи сукню на прокат, цим самим погоджується з можливими ризиками та умовами вирішення проблем, про які було сказано вище.Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад
Святковий одяг для дітей та дорослих, продаж та прокат.
Пошиття на замовлення.
 
 
 
Ми знаходимося
в Києві (Позняки)
пр. Григоренка 15

Телефони:
067 424 41 45
050 817 12 37
063 756 24 92

Графік роботи:
Пн-Сб
10.00-20.00
14.00-14.40 - перерва


e-mail:
info@myangels.com.ua
 
Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад
 

Доставка по Києву

Ви можете самостійно забрати покупки з нашого магазину.

Також, ми самі можемо привезти до Вас декілька суконь різних розмірів та фасонів на вибір. У Вас буде час приміряти їх у себе вдома, і вибрати одну з них. Вартість послуги 200 грн. - р-н Дарницький, а також Русанівка, Березняки, Стара Дарниця, Соцгород.
Інші райони - від 250 грн., (уточнюйте при замовленні) В період осінніх, зимових та весняних свят - доставки немає.

Доставка по Україні

Пересилаємо в інші регіони "Новою Поштою". Доставку оплачує отримувач.
Ви можете попередньо оплатити посилку на карту Приватбанку.
Також Ви можете оплатити посилку при її отриманні у найближчому відділенні "Нової Пошти". Комісія "Нової Пошти" складає від 30 грн. залежно від суми відправлення.


Карта Приватбанку  5168 7422 1490 1369  Бойко Ігор
Увага! В коментарях до платежу вказуйте дату і номер Вашого замовлення. Через деякий час передзвоніть нам для підтвердження проплати.