Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад

Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад в большом ассортименте предлагает для Вас интернет-магазин My angels. Очень важно вовремя определиться и выбрать подходящие нарядные детские платья или платья на выпускной в детский сад. Каждый год, во время выпускных, новогодних праздников, восьмое марта и др. спрос на нарядные детские платья и платья на выпускной в детский сад возростают в несколько раз. В то же время возможности магазинов и салонов проката не могут успевать за резко возросшим спросом. Поэтому мы рекомендуем родителям заранее позаботиться и купить, или забронировать понравившиеся нарядные детские платья и платья на выпускной в детский сад.

Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад - все это можно купить или взять на прокат в нашем интернет-магазине My angels. Не забывайте делать это заранее и тогда Вы сможете выбрать для ребенка только наилучшее из нашей коллекции

M y   a n g e l s


Нарядные детские платья, платья на выпускной в детский сад
Святкові сукні для дітей
ПРОДАЖ              ПРОКАТ

Умови прокату

Важливо!
Костюм чи сукня видаються на прокат після 18.00 за день до святкового заходу і повертаються до 17.00 відразу після святкового заходу. При потребі, і якщо це можливо, ми можемо змінити цей час за взаємною згодою.
У випадку несвоєчасного повернення сукні чи костюму стягується додатково сума у розмірі одного прокату або більше, залежно від часу затримки.

Для уникнення непорозумінь, будь-ласка, при бронюванні вказуйте дату і годину святкового заходу, а не день, в який Ви б хотіли забрати костюм.

Для того, щоб всі  бажаючі мали можливість приміряти сукні, ми видаємо не більше чотирьох моделей для примірки (можна різних розмірів). Більше чотирьох - примірки платні (20 грн. за сукню)
Запис на примірку по телефону 067 424 41 45, 099 655 09 16


1. При отриманні сукні Ви залишаєте заставу та прокат. Застава повертається при поверненні сукні.
2. В сезон свят та випускних для бронювання замовлення потрібно попередньо оплатити частину прокату. Решту прокату та заставу Ви сплачуєте при отриманні Вами сукні чи костюму.  Якщо Ви бронюєте костюм по телефону, можна оплатити бронь    на карту Приватбанку. У випадку відмови від замовлення менше як за 5 днів до дати бронювання бронь не повертається.

3. При одержанні замовлення Ви повинні  самостійно перевірити комплектацію та розмір костюму чи сукні (головні убори, зав"язки для корсету, аксесуари та ін.), оглянути, та відзначити недоліки, якщо такі є, безпосередньо в нашому салоні! У випадку, якщо Ви виявили некомплектність або недоліки тільки вдома, ми їх обов"язково виправимо і укомплектуємо, але Вам прийдеться самостійно приїхати до нас в салон. В таких випадках ми не здійснюємо доставку чи матеріальну компенсацію за некомплектність костюму.

4. У випадку незначного пошкодження  вираховується вартість ремонту. При значних ушкодженнях які не підлягають ремонту  - заставна вартість  не повертається.

5. У випадку оренди сукні чи костюма на 2 доби і більше -  передбачені знижки.

Шановні клієнти нашого салону
Ми  стараємося робити все для того, щоб Ви отримали саме ту сукню, яка була заброньована Вами під час примірки. Але ми не можемо запобігти випадкам псування чи неповерненння сукні чи костюму попередніми замовниками. В такій ситуації ми можемо запропонувати Вам аналогічну модель вашого розміру, або будь-яку іншу, зі знижкою 50%.  Замовник, бронюючи сукню на прокат, цим самим погоджується з можливими ризиками та умовами вирішення проблем, про які було сказано вище.

Доставка по Києву

Ви можете самостійно забрати покупки з нашого магазину.

Також, ми самі можемо привезти до Вас декілька суконь різних розмірів та фасонів на вибір. У Вас буде час приміряти їх у себе вдома, і вибрати одну з них. Вартість послуги 200 грн. - р-н Дарницький, а також Русанівка, Березняки, Стара Дарниця, Соцгород.
Інші райони - від 250 грн., (уточнюйте при замовленні) В період осінніх, зимових та весняних свят - доставки немає.

Доставка по Україні

Пересилаємо в інші регіони "Новою Поштою", "Укрпоштою"